Blog categories

Comments

Solidarni z Ukrainą!

,,Z niepokojem śledzimy doniesienia zza naszej wschodniej granicy w związku z napaścią Rosji na Ukrainę. Wielu bezbronnych i niewinnych ludzi w obawie o zdrowie i życie będzie szukało ratunku w Polsce. (…)

Dlatego zarząd (….) zwraca się do społeczności hotelarzy z apelem o udzielenie wszelkiej możliwej pomocy osobom przybywającym z Ukrainy do naszego kraju.” napisała na swojej stronie Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego.

Solidarność z Ukrainą wyraziły także Ministerstwie Sportu i Turystyki oraz Polski Holding Hotelowy.

Na odzew nie trzeba było długo czekać. Do akcji pomocowych przyłączyło się wiele obiektów hotelowych m.in. Grupa Arche (przekazała 5 mln zł), Lake Hill (udostępnił 50 miejsc noclegowych), Notera Hotel Spa (zbiórka potrzebnych rzeczy), Haston City Hotel (koncert charytatywny) czy Sobienie Królewskie Golf & Country Club (udostępnienie miejsc noclegowych, zbiórka rzeczy).

Przyłączamy się całym zespołem Fortech Consulting do akcji. Nasi pracownicy i współpracownicy aktywnie uczestniczą w zbiórkach na rzecz uchodźców, udało się nam wspólnie znaleźć zakwaterowanie dla kilku potrzebujących rodzin oraz otoczyć ich opieką psychologa.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *